Artesan Asansör

Ankara’da kurulmuş olan Artesan Asansör ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve son dönemde kullanılan teknolojideki yenilikleri takip ederek, sıra dışı yaklaşımlarıyla sektörde yeni bir düzen oluşturuyor.

Kaliteden ödün vermeyen yapısı, dürüst ve yenilikçi yapısıyla Artesan Asansör bu güne kadar yatırımcılarına hem kazanç sağlatan hem de rahat yaşam sunan birçok projeyi hayata geçirmiştir. Kuruluşundan bu yana yaratıcılık, profesyonellik, disiplinli çalışma hayatı ile ivedilikle büyüme ve gelişme göstererek sektörde saygın bir konuma gelmiştir. Bütün projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek bütün projelerinin eksiksiz ve zamanında bitirmeyi ana hedef olarak benimsemiştir.

Artesan Asansör en üst safhada tuttuğu konulardan bir tanesi olan çevre etkenleri ve sağlık, güvenlik risklerini düşünerek uygun koşullar sağlanarak çalışma ortamı oluşturmuştur. Çalışmaları ve başarı dolu geçmişinin haklı gururunu gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında başarılara imza atılmış proje örnekleri ile kuruluşunun ilk gününden itibaren azim ve başarı ile emin adımlarla geleceğe taşımaktadır.

9240+

Onarılan asansör

336+

Mutlu Müşteri

725+

Asansör Montajı

2984+

Kalem Ürün Çeşidi

Genel Bakış

  • Vizyon
  • Misyon
  • Değerler

Yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirecek olduğumuz projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam etmek.

Alıcısına da kazandıracak fiyat üzerinden pazarlama yaparak yatırımcılarımıza değer üretmek. Geleneksel aile değerlerini koruyarak projelerimizde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmak.

Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyet oranımızı en yüksek seviyede tutarak markalaşma sürecini planlamak, yürütmek, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek. Tüm bunların paralelinde, sektöre her konuda öncülük eden bir kurum olmaktır.

Sektörde kaliteli iş yaparak bilinir olmayı, çok reklam vererek bilinir olmaya tercih ediyoruz. Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz.

Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz.

Bütün olarak bakıldığında bu duruşumuzun gereği olarak "gerçek bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak" olduğuna inanıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ve üretimde, hizmette kaliteyi daima ön planda tutmak.

Sürekli gelişme felsefesi ile daima en iyiyi hedeflemek ve verimliliği artırmak

Tüm faaliyetlerimizde, kanunlara ve yasalara uygun davranmak ve çevreyi, doğayı korumak.

İş birliği içinde olduğumuz Müşteriye, Çalışana, Ortağa, Tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak

Çalışanlarımızı en önemli değer olarak kabul etmek ve kurum içi sosyal dengeyi korumak

Tüm personelimi eğiterek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerini, yönetim becerilerinin ve kalite bilincinin artırılmasını sağlamak

Kurumsallaşmış veya diğer bir deyimle, faaliyetlerinini tanımlanmış bir sistem, prosedür ve talimatlarla yürüten bir kurum olarak takım ruhunu ve çalışmasını ilke edinmek

Sık Sorulan Sorular

Asansörde kaldım ne yapmam gerekli?

Asansör içerisindeki acil alarm butonuna basılmalı ve asansör içerisinde mevcut olan telefon ile bina görevlisine haber verilmelidir.

Kırmızı etiketli asansörleri kullanabilir miyiz?

Kesinlikle hayır ! Bir an önce asansörün kapatılması ve gerekli bakımların yapılıp etiketinin güncellenmesi gerekmektedir.

Hangi asansör güvenlidir?

Bu konudaki en kesin cevabı asansördeki etiketlere bakarak söyleyebiliriz. Eğer asansörünüz yeşil etiketli ise güvenle kullanabilirsiniz.

7/24 Asansör Teknik Servis İçin Numaralarımız